Rob Scholte - Moral justice

Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!

Rob Scholte - Moral justice

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
Alle items van deze verkoper (43)
  • Rob Scholte (1958)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Gesigneerde grote zeefdruk van Rob Scholte. Het werk is met potlood gesigneerd en genummerd.

Rob Scholte (1958)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (22)

Lid sinds 2019
528 verkochte items
80 cm
60 cm

Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-07-2020 om 08:37
Eindtijd:09-08-2020 om 19:16

Biedingen (1):

IB1973
7 aug. / 13:06
€ 65