Rob Scholte - Moral justice - Verkocht

Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!Rob Scholte - Moral justice kopen? Bied vanaf 65!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Gesigneerde grote zeefdruk van Rob Scholte. Het werk is met potlood gesigneerd en genummerd.
Binnen Nederland € 11,00

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
828 verkochte items
Alle items (48)
80 cm
60 cm