Werk uit de Embroidery Show van Rob Scholte uit 2009. Het omgekeerde borduurwerk is in de gebruikelijke witte baklijst (met gebruikssporen) ingelijst. Formaat 32 x 17 cm. Dit werk heeft gehangen in de Fundatie te Zwolle in 2016. Wordt aangetekend verstuurd.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 9,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00