Rob Scholte - Wasted Time & Money - Verkocht

Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!

Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!Rob Scholte - Wasted Time & Money kopen? Bied vanaf 200!
  • Rob Scholte (1958)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1992
Techniek Gemengde Techniek
Drager Karton
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 93 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In perfecte staat in mooie lijst in passe partoet achter glas.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soesterberg, Nederland

Rob Scholte (1958)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (48)

Geplaatst door  Michiel71
Lid sinds 2023
4 verkochte items
Alle items (0)
83 cm
93 cm
60 cm
72 cm