Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek .

Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!
Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!Robert Anning Bell - 3 Litho 's ,Meisjes spelen tennis ,Meisje dat leest , In hoekje met boek . kopen? Bied vanaf 35!
  • Robert Anning Bell (1863-1933)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1896
Techniek Litho
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Passe-partout 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

1e Litho is, Meisjes spelen tennis uit 1896.
2e litho is, Meisje dat leest uit 1898.
3e litho is, In hoekje met boek.

Robert Anning Bell (14 april 1863 – 1933) was een Engelse kunstenaar en ontwerper.
Hij werd in 1863 in Londen geboren als zoon van Robert George Bell, een kaashandelaar, en Mary Charlotte Knight. Hij studeerde aan de University College School, het Westminster College of Art en de Royal Academy Schools, waarna hij enige tijd in Parijs doorbracht . Na zijn terugkeer deelde hij een atelier met George Frampton. Samen met Frampton ontwierp hij een reeks ontwerpen voor een altaarstuk, die werden tentoongesteld bij de Arts and Crafts Exhibition Society en later werden geplaatst in de St. Clare Church in Liverpool. Van 1895 tot 1899 was Bell docent aan de architectuurschool van de Universiteit van Liverpool. Gedurende deze periode raakte hij verbonden aan de Della Robbia Pottery in Birkenhead en werd hij ook steeds succesvoller als boekontwerper en illustrator. In 1911 werd Bell benoemd tot hoofd van de ontwerpafdeling aan de Glasgow School of Art, en van 1918 tot 1924 was hij hoogleraar ontwerp aan het Royal College of Art. Hij bleef schilderen en exposeerde bij de Royal Academy, de New English Art Club en de Royal Society of Painters in Water Colours.
In goede staat
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00

Robert Anning Bell (1863-1933)

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  CGMKunst
Lid sinds 2024
457 verkochte items
Alle items (66)
25 cm
30 cm
18 cm
24 cm