* Fraaie zeefdruk uit 2002 van de internationaal bekende Nederlandse kunstenaar Robert Zandvliet. Werk van deze kunstenaar wordt weinig aangeboden op veilingen. * Aan de achterzijde r.o. gesigneerd en gedateerd met: Zandvliet 2002 en l.o. genummerd met 23 in een oplage van 40 ex. * Authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeert.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00