Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst

Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!Roel Monster - Repose schilderij op linnen, ingelijst kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
267 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Roel Monster (1954)
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
Lijst103 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel schilderij van Roel Monster
Titel: Repose

Olie op linnen

Degelijke staat

Roel Monster (1954)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  modernart
FA. (18)

Lid sinds 2010
267 verkochte items
73 cm
103 cm
70 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 16:25
Eindtijd:30-01-2021 om 20:38

Biedingen (1):

Dm3700
30 jan. / 18:02
€ 200