Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Potlood |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Putte, België | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Starttijd | 18-11-2023 om 23:59 |
Eindtijd | 23-11-2023 om 20:05 |
Objectlocatie | Putte, België |