Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje

Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!
Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje kopen? Bied vanaf 75!
  • Romano Innocenti
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 14 x 20 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 720 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Deze unieke handgemaakte eend van Romano Innocenti (1936-2005) uit Italiaans aardewerk, vertoont ingewikkelde details en heeft een levendige handgeschilderde afwerking. Vooral het feit dat het een gesigneerd exemplaar betreft, maakt het een uniek kunstwerk dat een fleurig accent zal brengen in elk interieur. Het beeldje is gemaakt van hoogwaardig keramiek en is vervaardigd met behulp van traditionele aardewerktechnieken. Het is een must-have voor liefhebbers van Italiaanse keramische kunstwerken uit de jaren ’60 en brengt een vleugje natuurlijke elegantie in huis. Afmetingen (bij benadering) 14 cm hoog, 11 cm breed en 20 cm lang. Het is in goede staat en er zijn geen chips, scheuren of reparaties waar te nemen.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 52,50

Romano Innocenti

Italiaans Italiaans Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  PS26091966
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (3)
20
14
12