Romano Innocenti - Handgeschilderd aardewerk eend beeldje
Omschrijving
Romano Innocenti
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Periode
1945 t/m 1999
Afmetingen
14 x 20 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht
720 gram
Gemerkt
Handgesigneerd
Deze unieke handgemaakte eend van Romano Innocenti (1936-2005) uit Italiaans aardewerk, vertoont ingewikkelde details en heeft een levendige handgeschilderde afwerking. Vooral het feit dat het een gesigneerd exemplaar betreft, maakt het een uniek kunstwerk dat een fleurig accent zal brengen in elk interieur. Het beeldje is gemaakt van hoogwaardig keramiek en is vervaardigd met behulp van traditionele aardewerktechnieken. Het is een must-have voor liefhebbers van Italiaanse keramische kunstwerken uit de jaren ’60 en brengt een vleugje natuurlijke elegantie in huis. Afmetingen (bij benadering) 14 cm hoog, 11 cm breed en 20 cm lang. Het is in goede staat en er zijn geen chips, scheuren of reparaties waar te nemen.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Peer, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 52,50
Extra