Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2020 |
Techniek | Computerprint |
Drager | Textiel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1000 |
Kunstenaar: Romero Britto
Titel: Wild Life, 2020
Techniek: Digitale print op canvas
Medium: Canvas
Afmetingen: 30 x 23 cm
Handgesigneerd: Ja, gelimiteerde oplage van 1000
Ingelijst: Nee
Levertijd: 2-3 weken
De in Brazilië geboren en in Miami opgegroeide Romero Britto heeft de top bereikt en wordt tegenwoordig beschouwd als de nummer 1 levende beeldend kunstenaar wereldwijd. Britto gebruikt levendige, gedurfde en kleurrijke patronen om zijn optimistische kijk op de wereld om hem heen te weerspiegelen, en heeft een unieke visuele taal van liefde, hoop en geluk gecreëerd die voor iedereen herkenbaar is en miljoenen inspireert.
Zijn waardering voor de meesters Matisse, Picasso, Warhol, Haring en Lichtenstein beïnvloedde hem om een iconische en volledig nieuwe artistieke stijl te creëren die The New York Times ooit omschreef als een stijl die ‘warmte, optimisme en liefde uitstraalt’.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 3-4-2021 om 21:31 |
Eindtijd | 10-4-2021 om 22:16 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Castricum, Nederland |