Romero Britto - Wild Life

Romero Britto - Wild Life kopen? Bied vanaf 1200!
Romero Britto - Wild Life kopen? Bied vanaf 1200!Romero Britto - Wild Life kopen? Bied vanaf 1200!
  • Romero Britto (1963)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2020
TechniekComputerprint
DragerTextiel
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1000

Kunstenaar: Romero Britto
Titel: Wild Life, 2020
Techniek: Digitale print op canvas
Medium: Canvas
Afmetingen: 30 x 23 cm
Handgesigneerd: Ja, gelimiteerde oplage van 1000
Ingelijst: Nee
Levertijd: 2-3 weken

De in Brazilië geboren en in Miami opgegroeide Romero Britto heeft de top bereikt en wordt tegenwoordig beschouwd als de nummer 1 levende beeldend kunstenaar wereldwijd. Britto gebruikt levendige, gedurfde en kleurrijke patronen om zijn optimistische kijk op de wereld om hem heen te weerspiegelen, en heeft een unieke visuele taal van liefde, hoop en geluk gecreëerd die voor iedereen herkenbaar is en miljoenen inspireert.

Zijn waardering voor de meesters Matisse, Picasso, Warhol, Haring en Lichtenstein beïnvloedde hem om een ​​iconische en volledig nieuwe artistieke stijl te creëren die The New York Times ooit omschreef als een stijl die ‘warmte, optimisme en liefde uitstraalt’.

Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Romero Britto (1963)

Braziliaans Braziliaans

Geplaatst door  Kunstgalerie_Arterego
43 verkochte items
23 cm
30 cm
Starttijd3-4-2021 om 21:31
Eindtijd10-4-2021 om 22:16
Openingsbod € 1.200
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieCastricum,  Nederland