5. Romero Britto

Romero Britto (1963)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

Romero BRITTO (Recife, 1963)

Braziliaans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Romero Britto - Absolut Vodka Flasche handbemalt und signiert aus dem Jahr 2002 kopen? Bied vanaf 329!

Romero Britto - Absolut Vodka Flasche handbemalt und signiert aus dem Jahr 2002

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorBerlinizer

Eindtijd28-03-2021 om 22:16

VerzendingInternationaal

Jaartal2002
TechniekVaria
Afmetingen28 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Romero Britto - Wild Life kopen? Bied vanaf 1200!

Romero Britto - Wild Life

Geplaatst doorKunstgalerie_Arterego

Eindtijd10-04-2021 om 22:16

Jaartal2020
TechniekComputerprint
Afmetingen30 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst