Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100

Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!

Verkoopprijs: € 265,00

Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (21)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Ronald Boonacker (1955)
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen100 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs was €2500

Lichte slijtage aan de hoeken

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(21) Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (21)

Lid sinds 2019
525 verkochte items
100 cm
100 cm

Dit item is verkocht voor 265,00

Starttijd:24-11-2019 om 20:50
Eindtijd:08-12-2019 om 19:16

Biedingen (1):

Joriss
8 dec. / 19:04
€ 265