Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 - Verkocht

Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!

Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!Ronald Boonacker - Acryl op doek | Boom | Groot 100 x 100 kopen? Bied vanaf 265!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Ingelijst Op Spieraam
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs was €2500
Lichte slijtage aan de hoeken

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (19)

Geplaatst door  ZuiverKunst
Lid sinds 2019
829 verkochte items
Alle items (47)
100 cm
100 cm