Vic Gentils - Apostolorum Limina + Zilver Drieluik
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2021 |
Techniek | Acryl |
Drager | Paneel |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 23 x 53 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Uniek schilderij met lijst uit een serie van paneelschilderingen van het Italiaanse landschap van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker, geschilderd in 2021 met acrylverf. Haal de zomer in huis, kan zo aan de muur. Nieuwstaat! Gesigneerd door de kunstenaar.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem en na aankoop ophalen of toegezonden krijgen via aangetekende pakketpost.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze
speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 23-7-2021 om 13:15 |
Eindtijd | 16-11-2021 om 12:02 |