Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd. - Verkocht

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker.

Afmeting blad 46 x 58 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd EA  exemplaar.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

ObjectlocatieSPANNUM,  Nederland
Starttijd29-8-2020 om 8:00
Eindtijd6-9-2020 om 7:32
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken