Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd. - Verkocht

Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk VIA CASSIA Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen58 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEA
Prachtige kleurenzeefdruk van Ronald Boonacker.

Afmeting blad 46 x 58 cm  in nieuwstaat.

handgesigneerd EA  exemplaar.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  Sneekkunst
FA. (3)

Lid sinds 2020
85 verkochte items
46 cm
58 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-08-2020 om 08:00
Eindtijd:06-09-2020 om 07:32
noortje3
06 sep. / 00:18
€ 100