| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Gouache van Ronald Noorman, in perfecte staat, 1997
Techniek: Gouache
Titel: onbekend
Afmetingen: 36 x 27, 50 x 40 (incl. passe-partout)
Ingelijst: nee
Gesigneerd: ja, op achterkant
Ophalen in Amsterdam Oud-Zuid of verzenden (verzendkosten voor koper). De kosten voor een aangetekende en verzekerde zending bedragen 15 euro voor Nederland en 25 euro voor België.
Artikel over Noorman: http://www.tubelight.nl/articles/606/op-de-knieen-voor-het-tekenen-ronald-noorman
Garantie:
Dit werk is volledig door ons gegarandeerd.
| Transport | |
| Garantie | |