Herman van der Jagt - De maaier - Ets
Ronald Boonacker - Curaçao, INGELIJST
18k bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0.14ct
Dirk Broeder - Joy, in de tuin van het Vredepaleis ,Den Haag.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||