Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Afmetingen | 23 x 8 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||
Enkele minimale niet storende chipjes aan bovenrand en gerestaureerde chip aan onderrand. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 5-4-2023 om 19:32 |
Eindtijd | 21-4-2023 om 12:38 |