Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd - Verkocht

Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Royal Leerdam - purperen schaal - gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
  • Royal Leerdam
TypeGlas / Keramiek
Jaartal2003
StijlContemporary
Afmetingen8 cm x 29 cm (h x b)
Gewicht1750 gram
GemerktHandgesigneerd
Fraaie purperkleurige glazen schaal, vervaardigd door waarschijnlijk Tsjechische glaskunstenaar m/v voor Leerdam in2003.
Afm: max. doorsnede 29 cm, hoogte 8 cm, gewicht 1750 gram.
Onderop gesigneerd.
De schaal kent enkele productie luchtbelletjes waarvan er 2 aan de oppervlakte zijn doorgekomen
en enkele gebruikssporen.
ConditieRedelijk

productie- en gebruikssporen

Royal Leerdam

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
29 cm
8 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-10-2020 om 09:16
Eindtijd:23-10-2020 om 20:12
Schafhausen
20 okt. / 16:47
€ 50