Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland

Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland kopen? Bied vanaf 210!

Verkoopprijs: € 356,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland kopen? Bied vanaf 210!Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland kopen? Bied vanaf 210!Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland kopen? Bied vanaf 210!Ru Vunderink - olieverf op linnen Dorpsgezicht in Friesland kopen? Bied vanaf 210!

Geplaatst door  IPV
FA. (2)

Lid sinds 2017
14 verkochte items
  • Ru Vunderink (1927)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
Lijst74 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stemmig en sfeervol schilderij van een Fries kerkdorp onder een nevelige Hollandse lucht.

Het schilderij is direct afkomstig uit het atelier van Ru Vunderink en is door een professionele lijstenmaker ingelijst.

Ru Vunderink (1927)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door  IPV
FA. (2)

Lid sinds 2017
14 verkochte items
104 cm
74 cm
100 cm
70 cm

Dit item is verkocht voor 356,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 12:08
Eindtijd:13-01-2021 om 21:55

Biedingen (6):

Beuk
13 jan. / 21:49
€ 310
MiBo197
13 jan. / 21:44
€ 290
ncgroningen
13 jan. / 21:40
€ 270
MiBo197
13 jan. / 21:38
€ 250
ncgroningen
13 jan. / 21:33
€ 230
Beuk
13 jan. / 21:20
€ 210