Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978)

Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!
Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!Rudi Pillen - Olieverf in barokke lijst (1978) kopen? Bied vanaf 685!
  • Rudi Pillen (1931)
Jaartal1978
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 68 cm (h x b)
Lijst66 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Olieverf op board van Rudi Pillen uit 1978. Het werk is linksonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Titel: Zonder titel
Jaar: 1978
Techniek: Olieverf op board
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Linksonder
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 46 x 68 cm
Afmeting lijst (HxB): 66 x 87 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt
Referentie: ZK3001307

Rudi Pillen (1931)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (10)

Lid sinds 2019
268 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
87 cm
66 cm
68 cm
46 cm
Sluit binnenkort 15u 45m 44s
Huidig bod€ 685
Volgend minimum bod: € 735
ObjectlocatieHamont Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:23-01-2023 om 14:16
Eindtijd:29-01-2023 om 19:23
Amke
26 jan. / 16:55
€ 685