Niet of onleesbaar gesigneerd - RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT - Verkocht

RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!
RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!RUITER -- LITHO, JAREN '30 - GROOT FORMAAT kopen? Bied vanaf 39!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LOS BLAD IN GOEDE STAAT, 55X44 CM.

GEDRUKT DOOR DE FIRMA LANKHOUT, DEN HAAG.

MOGELIJKE SIGNATUUR R.O. EN/OF MONOGRAM L.O.

WORDT GEROLD VERSTUURD IN EEN KOKER.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (80)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (145)
Dit item is verkocht voor 39,00
Starttijd:07-05-2017 om 21:30
Eindtijd:21-05-2017 om 21:30
lunasa
21 mei / 19:38
€ 39