| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerde ets van de Japanse meester graficus Tanaka Ryohei
Kunstenaar: Tanaka Ryohei (1933, Japan)
Techniek: ets
Jaar: 1975
Afmetingen: Blad: 30,3 x 36,8 cm, Plaat: 24 x 29,5 cm
Gesigneerd: Handgesigneerd en gedateerd in potlood
Conditie: Zeer goed
Nederland = €10
België en Duitsland = €17
| Transport | |
| Garantie | |