Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 - Verkocht

Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!
Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!Saadi Al Rahal - Gemengde techniek , Zonder titel – ingelijst - 2000 kopen? Bied vanaf 75!
  • Saadi Al Rahal (1960)
Jaartal2000
StijlOriëntaals
IngelijstIngelijst
Afmetingen67.5 cm x 18.5 cm (h x b)
Lijst83 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een schilderij van de Nederlandse / Iraakse kunstenaar Saadi Al Rahal (1960).
    -Gemengde techniek, acrylverf en goudverf op papier.
    -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

    -Afmetingen: Lijst, 83 x 32,5 cm. Beeld, 67,5 x 18,5 cm.
    -Herkomst: Een expositie van de kunstenaar in 2000. Galerieprijs FL 750,-.
    -Conditie: In zeer goede staat.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenaar:

    Saadi Al Rahal, geboren 1 juli 1960 in Bagdad (Irak), beeldend kunstenaar.

    -Opleiding: Kunstacademie Teheran (1987) en de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht (1994-1997).

    -Werkzaam in Rotterdam (Nederland).

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat….

    -Het schilderij kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In zeer goede staat. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.

Saadi Al Rahal (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2914 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
32.5 cm
83 cm
18.5 cm
67.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-06-2020 om 12:08
Eindtijd:22-06-2020 om 09:16
LoekSchavemaker
22 jun. / 08:01
€ 75