Saskia Boelsums - 6 foto's - Verkocht

Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!
Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!Saskia Boelsums - 6 foto's kopen? Bied vanaf 750!
  • Saskia Boelsums (1960)
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Serie van 6 prachtige foto's van Saskia Boelsums.
Oplage 30.
Gesigneerd.
Zie laatste foto als voorbeeld van de achterkant van de foto's.

Saskia Boelsums (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sculptuurfundatie
FA. (3)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
22 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 862,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-01-2022 om 22:26
Eindtijd:17-01-2022 om 20:14
JeroenPont
16 jan. / 21:10
€ 750