5. Saskia Boelsums

Saskia Boelsums (1960)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Saskia BOELSUMS (Amstelveen, 1960)

Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!

Saskia Boelsums - Landscape #42

Fotografie

Geplaatst doorplanet

Eindtijd07-07-2021 om 22:54

TechniekDigitale Print
Afmetingen23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst