Saskia Boelsums - Landscape #42 - Verkocht

Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!
Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!Saskia Boelsums - Landscape #42 kopen? Bied vanaf 150!
  • Saskia Boelsums (1960)
TypeFotografie
TechniekDigitale Print
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage91/250

In 2020 is Boelsums verkozen tot Kunstenaar van het Jaar.
Boelsums groeide op in Iran en Curaçao.
Ze volgde de opleiding Grafische en Ruimtelijke Vormgeving aan de Academie Minerva te Groningen.

Boelsums heeft vanaf 2014 verschillende nominaties en prijzen verworven.
Ze was een van de tien finalisten van de 2014 EyeEm-awards/the Portraitist.
De foto's zijn geëxposeerd op het EyeEm-festival in Berlijn.
Daarnaast won ze de Artists Collecting Society Price 2014,
onderdeel van de internationale Young Masters Art Prize in Londen,
In 2015 was zij finalist van het Fotofestival Athene en de Neo:Artprize 2015.
In 2016 won zij prijzen bij de Urban Photo Awards en de MIFA Moscow International Foto Awards.
In 2017 won Boelsums de Felix Schoeller Photo Award, category Landscape.
In de Kunstenaar van het Jaar verkiezing is ze in 2018 en 2019 genomineerd.

Saskia Boelsums (1960)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sculptuurfundatie
FA. (3)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
23.5 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-06-2021 om 11:28
Eindtijd:13-08-2021 om 14:29
VBTj
11 aug. / 15:36
€ 120