Saskia Bremer - New Age A1/A2/A3

Saskia Bremer - New Age A1/A2/A3 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Saskia Bremer - New Age A1/A2/A3 kopen? Bied vanaf 75!Saskia Bremer - New Age A1/A2/A3 kopen? Bied vanaf 75!Saskia Bremer - New Age A1/A2/A3 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Saskia Bremer (1964)
Jaartal2000
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Set van 3 zeefdrukken!
  • Beeldformaat: 35 x 35 cm
  • Genummerd: E/A
  • Drukgangen: 26
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar

Saskia Bremer (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
50 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:23-01-2021 om 17:15
Eindtijd:26-01-2021 om 21:41

Biedingen (1):

Smient
26 jan. / 21:35
€ 75