Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst!

Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
  • Saskia Bremer (1964)
DragerBoard
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen62 cm x 44 cm (h x b)
Lijst75 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel en zeer kleurrijk werk van Saskia Bremer in zeer goede staat. Het werk heeft een lijst. Het werk heeft een zuurvrij passe partout. Het werk kan zo aan de muur.  De lijst is niet nieuw maar prima toonbaar.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Saskia Bremer (1964)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
88 cm
75 cm
44 cm
62 cm
Starttijd:25-10-2022 om 15:38
Eindtijd:08-11-2022 om 21:09
Openingsbod € 110
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier