Sebastiaan Haykens - Zelfportret met ok muts

Zelfportret met ok muts kopen? Bied vanaf 250!
  • Sebastiaan Haykens (1979)
Type kunstwerk Schilderij

Afmeting 50 x 60 cm, zonder lijst

Olieverf op doek, 2014

gesigneerd

Sebastiaan Haykens (1979)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  shsm14
4 verkochte items