Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië - Verkocht

Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!Seguso - 12x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Vintage

Lid sinds 2020
11 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Seguso (1397)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen7 cm x 3.5 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Prachtige verzameling van 12 grote oude - met de hand geblazen - Murano Glass snoepjes uit Venetië. Elk snoepje is uniek en handgemaakt volgens de oude Muranese technieken.
De snoepjes verkeren in goede staat. Het gemiddelde formaat is 6,5-7 cm x 3-3,5 cm. Het item wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-05-2022 om 21:11
Eindtijd:13-05-2022 om 20:21
Hupaf2020
13 mei / 19:35
€ 50