Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië - Verkocht

Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!Seguso - 24x Murano Glas Snoepjes / Bonbons / Sweets - Vintage Kunst Venetië kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door  Vintage

Lid sinds 2020
14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Seguso (1397)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen5.5 cm x 2.5 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Prachtige verzameling van 24 oude - met de hand geblazen - Murano Glass snoepjes uit Venetië. Elk snoepje is uniek en handgemaakt volgens de oude Muranese technieken.
De glazen snoepjes verkeren in goede staat. Het gemiddelde formaat is 5,5 x 2,5 cm. Het item wordt zorgvuldig verpakt en verzonden.

Seguso (1397)

Alle items van deze designer(1)
Geplaatst door  Vintage

Lid sinds 2020
14 verkochte items
2.5 cm
5.5 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-06-2022 om 14:17
Eindtijd:24-06-2022 om 20:25
Biedingen (2)
katrienfredrik2803
24 jun. / 13:36
€ 80
vanPaassen
22 jun. / 12:53
€ 70