Shunyam - Staartje - Verkocht

Shunyam - Staartje kopen? Bied vanaf 35!
  • Shunyam (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig kleurrijk werk van de hand van Shunyam 'Staartje'
Handgesigneerd en handgenummerd in potlood 113/200

Het werk verkeert in nieuwstaat.

Shunyam (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

578 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-09-2022 om 12:56
Eindtijd:15-09-2022 om 14:45
MarcJacobs
15 sep. / 11:53
€ 35