Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam - Verkocht

Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!Siem van der Marel - Iris vaas voor Royal Leerdam kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  OudenNieuw
FA. (1)

Lid sinds 2019
93 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Siem van der Marel (1944)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen44.5 cm x 8 cm x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1100 gram
GemerktHandgesigneerd
Prachtige kristallen fles vaas ontworpen door Siem van der Marel voor Royal Leerdam. Met sticker en etsmerk.

Conditie goed: Minimale gebruikssporen. Klein krasje hier en daar.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-10-2020 om 09:45
Eindtijd:20-01-2021 om 10:20
HaCo5355
19 jan. / 22:37
€ 50