Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit

Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!
Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!Siemen Dijkstra - Dwingelderveld In Transit kopen? Bied vanaf 45!
  • Siemen Dijkstra (1968)
Type kunstwerk Kunstboeken
Jaartal 2013
Techniek Hardcover
Onderwerp Beeldende Kunst
Afmetingen 21 x 26 cm (h x b)
Pagina's ongenummerd; 2 cm dik.
Een prachtig uitgevoerd boek in een gelimiteerde uitgave, gesigneerd door Siemen Dijkstra.
Het boek is een weergave in woord en beeld van het gebied, van de natuurontwikkeling van het Dwingelderveld en van de liefde van de kunstenaar voor dit gebied.
De tekst is beperkt; er staan vooral heel veel afbeeldingen in van houtsneden en tekeningen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eelde, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00