Simeon Gonzales - El Condor Pasa - Verkocht

Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!

Verkoopprijs: € 799,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!Simeon Gonzales - El Condor Pasa kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  eesje
FA. (3)

Lid sinds 2017
49 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Simeon Gonzales
Jaartal2017
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen150 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

” El Condor Pasa ” Acrylschilderij van Simeon Gonzales (Peru) 150 cm x 120 cm , gesigneerd aan de voorzijde + certificaat van echtheid 2019, met 2 stickers en code. Het schilderij zal opgerold worden verzonden. het kan ook op aanvraag opgespannen worden op een stevig houten spieraam , uiteraard kan het ook altijd eerst bezichtigd worden in Terneuzen, van harte welkom! Telefoon: 0115 620556 , 06-31957298 op afspraak op een dag en tijd die u het beste uitkomt.

Simeon Gonzales

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  eesje
FA. (3)

Lid sinds 2017
49 verkochte items
120 cm
150 cm
Dit item is verkocht voor 799,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-04-2020 om 13:06
Eindtijd:07-05-2020 om 22:44
Johan1972
02 mei / 23:05
€ 695