Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2019 |
Techniek | Acryl |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 180 x 250 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Artiest: Simeon Gonzales Titel: Habitación Interieur - A01 Maat: 180*250 cm Techniek: acryl op canvas | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: 71154, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | 71154, Duitsland |
Starttijd | 29-1-2024 om 10:09 |
Eindtijd | 25-4-2024 om 18:18 |