Rob Scholte - Zeefdruk: Copyright
Jeroen Hermkens - Rila Monastery
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Leo Vierhout - omgeving Schoonhoven bij de Vlist
Type kunstwerk | Prenten voor 1900 |
Periode | < 1800 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 27 cm (h x b) |
Incl. lijst | 22 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
In goede, gebruikte staat. Zeer weinig vergeling. Met verticale vouwen zoals uitgegeven. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 1-8-2021 om 21:09 |
Eindtijd | 19-1-2022 om 10:42 |