Simon & Bruno - Geen titel

Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!
Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!Simon & Bruno - Geen titel kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  bakker1953

10 verkochte items
  • Simon & Bruno
Jaartal1995
TechniekAcryl
DragerPaneel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kleurrijk schilderij van de Franse kunstenaars Simon & Bruno.
Acryl op paneel. Afmeting : 60 cm hoog, 90 cm breed. In uitstekende staat.

Simon & Bruno

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  bakker1953

10 verkochte items
90 cm
60 cm
Starttijd:06-09-2019 om 19:59
Eindtijd:13-09-2019 om 21:14
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieZoutkamp, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie