FA. (2)

Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel

Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!
Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!Sjer Jacobs - Bijeenkomst aan tafel kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  Christelvintage

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Sjer Jacobs (1963)
Jaartal1997
TechniekAcryl
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen200 cm x 200 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij beeld een situatie af waar 5 mensen zich aan een ronde tafel bevinden. Er zijn mooie heldere kleuren gebruikt; rood, oranje en blauwtinten in afwisseling met wit tinten. Warme uitstraling.

Doek heeft een lichte beschadiging zoals te zien op de foto’s. Zeer eenvoudig te repareren. Nauwelijks zichtbaar.

Sjer Jacobs (1963)

Alle items van deze kunstenaar(12)

Lid sinds 2022
0 verkochte items
200 cm
200 cm
Sluit over 2d 3u 28m 20s
Openingsbod€ 1500
ObjectlocatieNuenen, Nederland
Starttijd:13-05-2022 om 13:35
Eindtijd:22-05-2022 om 22:20