| Type kunstwerk | Beeld / Object |
| Jaartal | 1994 |
| Techniek | Keramiek |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Figuren |
| Afmetingen | 22 x 24 x 29 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3000 gram |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 1 |
Zeer herkenbare kop van Sjer Jacobs. Keramieken sculptuur, handgesigneerd en gedateerd (‘94) aan de binnenzijde. Gewicht om en nabij de 3 kg., in zeer goede conditie.
Afmetingen: 24cm breed x 22cm hoog x 29cm diep
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
| Garantie | |||