Sol Mednick - Hottentot Apron - Verkocht

Sol Mednick - Hottentot Apron kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Sol Mednick (1916-1970)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1994
TechniekVaria
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de opening van xx multiple galerie.
Oplage; 300 exemplaren

lichte gebruikssporen. niet gescheurd of verkleurd

Sol Mednick (1916-1970)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-01-2021 om 08:44
Eindtijd:10-01-2021 om 11:26
Biedingen (3)
Spijker57
08 jan. / 06:45
€ 10
adver77777
08 jan. / 06:45
€ 5
Spijker57
06 jan. / 23:53
€ 1