Reinhoud D'Haese - Pentekening - in boek 50 jaar beelden 2003 & extra boek 2001
Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) - CoBrA
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Corneille - Femme heureuse, zeefdruk (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1970 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 22 x 15 cm (h x b) |
Passe-partout | 53 x 35.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
Tekening is in pass partout geplakt de afbeelding is helder en onbeschadigd, enige verkleuring in de randen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.