Stanislaw Masiak - zonder titel - Verkocht

Stanislaw Masiak - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Tekening / Aquarel

Stanislaw Masiak - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Stanislaw Masiak - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Stanislaw Masiak - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!Stanislaw Masiak - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
  • Stanislaw Masiak (1939-1979)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1970
TechniekPen (Inkt)
OnderwerpAbstract
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22 x 15 cm (h x b)
Passe-partout53 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stanislaw Masiak (1939- 1979) Polen / Poolse schilder en graficus Stanislaw Masiak
Hij studeerde aan de Warschau Academie voor Schone Kunsten (1958-1964) Hij oefende schilderen, tekenen en grafiek. Hij nam deel aan het International Drawing Triënnale in Wrocław en de Nationale Tentoonstelling van jonge schilderkunst, beeldhouwkunst en Graphic Arts in Sopot in 1968 had solotentoonstellingen bij de Galerie voor Moderne Kunst in Warschau (1972) en de Galerie Willy Schoots in Eindhoven (1973). Werken bevinden zich in de Nationale Musea in Poznań en Warschau bron Internet
Tekening is in pass partout geplakt de afbeelding is helder en onbeschadigd, enige verkleuring in de randen
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Stanislaw Masiak (1939-1979)

Pools Pools Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  PFHuizer
Lid sinds 2024
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
35.5 cm
53 cm
15 cm
22 cm