Stefan Szczesny 'Nude' - giclée, oplage 50, gesigneerd, 2013

Stefan Szczesny 'Nude' - giclée, oplage 50, gesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!
Stefan Szczesny 'Nude' - giclée, oplage 50, gesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!Stefan Szczesny 'Nude' - giclée, oplage 50, gesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!Stefan Szczesny 'Nude' - giclée, oplage 50, gesigneerd, 2013 kopen? Bied vanaf 149!

Stefan Szczesny

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items
  • Stefan Szczesny
GesigneerdHandgesigneerd

Stefan Szczesny (1951)
"Nude"

Kunstenaar: Stefan Szczesny
Titel: "Nude"
Jaar: 2013
Techniek: Giclée op handgeschept katoenpapier
Oplage: 50
Genummerd: 24 / 50
Gesigneerd: R.O. in potlood
Afmetingen beeld: 55 x 39 cm
Afmetingen blad: 61 x 45 cm
Referenties: http://www.stefan-szczesny.com/
Conditie: In uitstekende staat (nooit ingelijst)

Verzendkosten
€10 - Nederland
€15 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen

Stefan Szczesny

Geplaatst door  edgart

43 verkochte items

Starttijd:15-06-2014 om 21:25
Eindtijd:20-06-2014 om 21:25
Openingsbod€ 149
ObjectlocatieNederland