Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers - Verkocht

Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!
Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!Steye Raviez - Foto: Jan Wolkers kopen? Bied vanaf 20!
  • Steye Raviez (1942-2017)
TypeFotografie
Jaartal1995
TechniekDigitale Print
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen31 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Foto door Steye Raviez

Portret van Jan Wolkers in zijn natuurlijke omgeving op Texel
Losbladig, beeldmaat 27x40, bladmaat 31x44
Afkomstig uit de kunstmap Winterbeelden uit 1995
Authenticiteit volledig gegarandeerd

In zeer goede staat

Steye Raviez (1942-2017)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

907 verkochte items
Alle items van deze verkoper (324)
44 cm
31 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:30-07-2022 om 23:36
Eindtijd:08-08-2022 om 21:16
Biedingen (7)
Manuels
08 aug. / 21:10
€ 45
martijn00
08 aug. / 21:07
€ 40
Manuels
08 aug. / 21:07
€ 40
martijn00
05 aug. / 19:20
€ 35
pob261
05 aug. / 19:20
€ 30
martijn00
05 aug. / 19:20
€ 25
pob261
04 aug. / 15:25
€ 20