Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
NICO BRUIJNESTEIJN
NARCISSEN EN BOEK
Olieverf op linnen in de maat 24 x 30 cm
Gesigneerd rechts boven
In een fraaie lijst in de maat 37 x 42 cm
VERZENDEN 8.60 EURO AANGETEKEND PAKKET NEDERLAND
kleine meesters hebben grote toekomst
Starttijd | 16-9-2014 om 20:34 |
Eindtijd | 26-9-2014 om 20:34 |