Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 - Verkocht

Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Dudok van Heel - Ingelijste foto, Bloemstilleven Rozen 1 – 52 x 62 cm - 2002 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Sylvia Dudok van Heel (1961-2002)
TypeFotografie
Jaartal2002
TechniekC-Print
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 37 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijste foto uit 2002 van de Nederlandse fotograaf Sylvia Dudok van Heel (1961-2002).
    -Gesigneerd en gedateerd  rechtsonder met potlood op het passe-partout.
    -Goed ingelijst in een ‘white-washed’ houten lijst met een dik passe-partout en glasplaat. Ingelijst door 'l'Encadreur' - Eduard van Hulsen, Amsterdam.
    -Afmeting: Lijst, 52 x 62 x 3 cm. Beeld/foto, 24 x 37 cm.
    -Herkomst: De foto behoorde tot de collectie van Het Nederlands Kanker Instituut (NKI) / Het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis.
    -Conditie: De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes en vlekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

    Sylvia Beate Edith Dudok van Heel (Hilversum, 7 april 1961 – Hilversum, 23 juni 2002), fotograaf.
    -Plaats van werkzaamheid: Amsterdam.
    -Literatuur: De Fotograaf 1998, #5, p. 24 (NFM) ; RKD.

    (Wij bieden nog een foto van Sylvia Dudok van Heel ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Afhandeling: Let op A.U.B.
    -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. De ingelijste foto kan NIET per post verzonden worden.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes en vlekjes.
    Zie ook de foto’s.
    Kan zo aan de muur.

Sylvia Dudok van Heel (1961-2002)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
62 cm
52 cm
37 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-06-2022 om 00:00
Eindtijd:04-07-2022 om 19:42
Biedingen (10)
nebbiolo
04 jul. / 19:36
€ 40
gekkunstel
04 jul. / 19:32
€ 35
nebbiolo
04 jul. / 19:31
€ 30
gekkunstel
04 jul. / 19:25
€ 25
nebbiolo
04 jul. / 19:25
€ 20
gekkunstel
04 jul. / 19:25
€ 15
nebbiolo
04 jul. / 19:25
€ 10
gekkunstel
04 jul. / 19:11
€ 5
Sirene66
01 jul. / 13:43
€ 3
nebbiolo
27 jun. / 13:51
€ 1