Een ingelijste foto uit 2002 van de Nederlandse fotograaf Sylvia Dudok van Heel (1961-2002). -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder met potlood op het passe-partout. -Goed ingelijst in een ‘white-washed’ houten lijst met een dik passe-partout en glasplaat. Ingelijst door 'l'Encadreur' - Eduard van Hulsen, Amsterdam. -Afmeting: Lijst, 52 x 62 x 3 cm. Beeld/foto, 24 x 37 cm. -Herkomst: De foto behoorde tot de collectie van Het Nederlands Kanker Instituut (NKI) / Het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis. -Conditie: De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes en vlekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
Sylvia Beate Edith Dudok van Heel (Hilversum, 7 april 1961 – Hilversum, 23 juni 2002), fotograaf. -Plaats van werkzaamheid: Amsterdam. -Literatuur: De Fotograaf 1998, #5, p. 24 (NFM) ; RKD.
(Wij bieden nog een foto van Sylvia Dudok van Heel ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Afhandeling: Let op A.U.B. -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat. De ingelijste foto kan NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Amsterdam te komen. -U kunt in Nederland en België eventueel gebruikmaken van de gespecialiseerde koeriersdienst van Kunstveiling: “Swift koeriers”. (zie ook de info onderaan deze pagina onder het kopje “Koeriersdienst”). Binnen Nederland zijn de bezorgkosten van Swift Koeriers voor dit werk: € 47,49.
Zeer Goed
De foto en het passe-partout zijn in zeer goede staat. De houten lijst heeft lichte slijtplekjes en vlekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur.
koeriersdienst