SYLVIA KRISTEL KLEURENLITHO FACE - Verkocht

SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 40,00

SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 1!SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 1!

Sylvia Kristel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Sylvia Kristel

Kleurenlitho  titel FACE

afm blad 25x25 cm

EA exemplaar   handgesigneerd r.o.

in bezit van echtheidscertificaat

verzending aangetekend 10 euro in ned 16.50 in belgie

Sylvia Kristel

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:10-03-2014 om 10:56
Eindtijd:24-03-2014 om 10:56
Biedingen (9)
herman1951
23 mrt. / 16:20
€ 40
Vanderlee1
18 mrt. / 17:17
€ 35
herman1951
18 mrt. / 16:13
€ 30
Vanderlee1
18 mrt. / 15:35
€ 25
JvB-AMD
18 mrt. / 15:35
€ 20
Vanderlee1
18 mrt. / 15:35
€ 15
JvB-AMD
18 mrt. / 15:27
€ 10
herman1951
18 mrt. / 15:27
€ 5
JvB-AMD
18 mrt. / 05:16
€ 1