Sylvie Jonkers - Gouache en pen, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Sylvie Jonkers - Gouache en pen, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Sylvie Jonkers - Gouache en pen, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Sylvie Jonkers - Gouache en pen, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Sylvie Jonkers (1967)
TypeTekening / Aquarel
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 20.5 cm (h x b)
Lijst57 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Sylvie Jonkers (1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (693)
48 cm
57 cm
20.5 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-12-2019 om 13:15
Eindtijd:30-12-2020 om 21:41
Biedingen (5)
gerb
30 dec. / 18:41
€ 20
sbandet
30 dec. / 18:41
€ 15
gerb
30 dec. / 18:39
€ 10
sbandet
30 dec. / 18:39
€ 5
gerb
20 dec. / 11:20
€ 1