Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN

Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!
Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!
  • Takashi Murakami (1962)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1999
TechniekCollage
DragerBoard
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik heb dit schilderij al een aantal jaar in mijn bezit. Het is in zeer goede staat mede door de omlijsting. Het inlijsten is door een lijstenmaker gedaan en het glas is museumglas.
Het is overigens een zeefdruk
92/100
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiderberg, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00

Takashi Murakami (1962)

Japans Japans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  SusanH
Lid sinds 2020
0 verkochte items
85 cm
85 cm
68 cm
68 cm