Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN

Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!
Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!Takashi Murakami - AND THEN AND THEN AND THEN kopen? Bied vanaf 2750!
  • Takashi Murakami (1962)
Jaartal1999
TechniekCollage
DragerBoard
StijlSurrealistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
Lijst85 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ik heb dit schilderij al een aantal jaar in mijn bezit. Het is in zeer goede staat mede door de omlijsting. Het inlijsten is door een lijstenmaker gedaan en het glas is museumglas.
Het is overigens een zeefdruk
92/100

Takashi Murakami (1962)

JapansJapansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  SusanH

Lid sinds 2020
0 verkochte items
85 cm
85 cm
68 cm
68 cm
Starttijd:06-02-2020 om 17:28
Eindtijd:07-02-2020 om 09:11
Openingsbod € 2750
ObjectlocatieMuiderberg,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland