Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family - Verkocht

Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!Tan Tolga Demirci - The Tailor of Crawgyll Family kopen? Bied vanaf 75!
  • Tan Tolga Demirci (1974)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2011
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Dit kunstwerk is gemaakt (net als analoge film) op hoogwaardig fotopapier. Hierdoor komen de kleuren optimaal tot hun recht.

Het werk is handgesigneerd, voorzien van stempel en  wordt geleverd met certificaat.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50

Tan Tolga Demirci (1974)

Turks Turks

Geplaatst door  serARTE
Lid sinds 2020
166 verkochte items
49 cm
65 cm