Tanguy Le Roy - Marée basse

Tanguy Le Roy - Marée basse kopen? Bied vanaf 190!
Tanguy Le Roy - Marée basse kopen? Bied vanaf 190!Tanguy Le Roy - Marée basse kopen? Bied vanaf 190!Tanguy Le Roy - Marée basse kopen? Bied vanaf 190!
  • Tanguy Le Roy (1937)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen51 cm x 62 cm (h x b)
Incl. lijst66 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij op doek (olieverf) van de Franse kunstenaar Tanguy Le Roy, getiteld “marée basse” (vertaling: eb).
In goede staat.
Afmetingen: 66x77cm.

Tanguy Le Roy (1937)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  georgeclaessen

Lid sinds 2022
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
77 cm
66 cm
62 cm
51 cm
Starttijd14-12-2022 om 10:44
Eindtijd28-12-2022 om 21:30
Openingsbod € 190
ObjectlocatieVenlo,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie